SATIŞ SONRASI / PERİYODİK BAKIM

Güvenlik her şeyden önce gelir. Siz de Mitsubishi yetkili servislerinde aracınızın periyodik bakımını düzenli olarak yaptırarak her zaman güvenle seyahat edebilirsiniz.

Yeni aracınızı korumak için, önerilen kilometrelerde araç bakımınızı mutlaka yaptırmalısınız. Mitsubishi modellerinin bakım için önerilen km bilgileri şöyledir;

Attrage20.000 km
Space Star20.000 km
Lancer10.000 km
ASX15.000 km
Outlander20.000 km
Pajero10.000 km
L20020.000 km

Mitsubishi'niz, sürüş ekonomisi ve uygun bakım maliyetleri sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Eskiden ihtiyaç duyulan pek çok bakım ya artık istenmemekte ya da daha uzun aralıklarla yaptırılmaktadır. Ayrıca aracınızın daha uzun ömürlü olması için en az yılda bir kez yağ değişimini ihmal etmeyiniz.

Servis için nereye gitmeli?

Aracınızı, en sağlıklı servis hizmeti için Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Servisleri'ne götürmelisiniz. Mitsubishi teknisyenleri, iyi eğitim görmüş uzmanlardır. Ayrıca teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla en son servis bilgilerini alır ve Mitsubishi Servis Eğitim Programları ile kendilerini sürekli geliştirirler.

Mitsubishi Yetkili Servisleri, aracınızın bütün programlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve servis garantisi kapsamında hizmet sunar.